Husqvarna 125BVx Dmuchawa odkurzacz do liści spalinowa
- Dmuchawa do prac przydomowych, ergonomiczna, dobrze wyważona dla mniejszego obciążenia ramion i pleców
- Regulowana długość rury zapewnia świetne działanie
- Technologia Smart Start i pompa paliwowa umożliwiają łatwy rozruch: po użyciu wyłącznik jest automatycznie przywracany do położenia włączenia, aby ułatwić następny start
- Blokada obrotów dzięki regulowanej prędkości wentylatora, tempomat prędkości przepływu powietrza
- Model posiada funkcję mielenia (mulczowania) liści: urządzenie jest wyposażone w specjalne noże mulczujące, które rozdrabniają wciągany materiał, co pozwala na znacznie efektywniejsze wypełnienie worka o pojemności 60 litrów. Zestaw do odkurzania (worek wraz z rurami) jest standardowym wyposażeniem. Worek posiada zamek błyskawiczny ułatwiający opróżnianie i jest wykonany z materiału tekstylnego (płóciennego)
- Cena obejmuje dyszę okrągłą, dyszę płaską pojedynczą szelkę, zestaw do odkurzania, aby łatwo zmielić i zebrać zanieczyszczenia
- Obserwuj produkt:
- Kod: 952715674
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Rodzaj dyszy producenta | Okrągła, płaska |
| Moc wyjściowa | 0,8 kW |
| Pojemność cylindra | 28 cm³ |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,5 L |
| Prędkość powietrza | 76 m/s |
| Siła wydmuchu | 12,5 N |
| Zestaw do odkurzacza | Tak |
| Waga | 4,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 125 BVx
