Husqvarna 125B Dmuchawa do liści spalinowa
- Dmuchawa ręczna do prac przydomowych. Dobrze wyważona dla mniejszego obciążenia ramion i pleców
- Pompa paliwowa umożliwia łatwy rozruch
- Regulowana długość rury
- Przełącznik Stop automatycznie wraca do pozycji ON, dmuchawa jest od razu gotowa do kolejnego użycia
- Blokada obrotów, łatwa obsługa dzięki regulowanej prędkości wentylatora. Prędkość wydmuchu można zablokować na określonych obrotachi silnika dla optymalnego operowania urządzeniem
- Cena obejmuje dyszę okrągłą, dyszę płaską
- Cena nie obejmuje szelki, zestaw do odkurzacza
- Obserwuj produkt:
- Kod: 952715643
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 096,75 zł 1 499,00 zł 1 349,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Rodzaj dyszy producenta | Okrągła, płaska |
| Moc wyjściowa | 0,8 kW/1,1 KM |
| Pojemność cylindra | 28 cm³ |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,5 L |
| Prędkość powietrza | 76 m/s |
| Siła wydmuchu | 12,5 N |
| Zestaw do odkurzacza | Nie |
| Waga | 4,26 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 125B
.webp?1700602212484)