Husqvarna 122R Wykaszarka spalinowa
- Wykaszarka ułatwia przycinanie trawy w dużych ogrodach
Wyposażona w pompę paliwa, silnik z funkcją Smart Start, która zapewnia płynny i szybki rozruch przy minimalnym wysiłku - Wyłącznik automatycznego powrotu do pozycji wyjściowej
- Prosty wał zapewnia większy zasięg, np. podczas pracy pod krzakami
- Uchwyt z drążkiem ułatwia obracanie i używanie podkaszarki pod różnymi kątami
- Przekładnia zębata stożkowa zapewnia wysoki moment obrotowy i prawidłowy kąt, dzięki czemu osprzęt tnący jest utrzymywany równolegle do podłoża
- Szybkie wysuwanie żyłki Tap 'n Go bez otwierania pokrywy: aby uzupełnić zapas, wystarczy przeciągnąć żyłkę przez głowicę i obrócić pokrętło
- Cena zawiera rączkę typu "bycze rogi" i podwójne szelki, głowicę żyłkową R25
- Cena nie zawiera noża do trawy, tarczy tnącej
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970732401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (8 szt)
-
-
- Cena netto: 950,41 zł 1 299,00 zł 1 169,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 21,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 0,6 kW/0,8 KM |
| Szerokość koszenia | 43 cm |
| Prędkość | 7800 obr/min |
| Średnica wału | 25,4 mm |
| Głowica żyłkowa | T25L M10 |
| Kąt przekładni | 30° |
| Długość rury | 1483 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 4,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 122R
