Husqvarna 110iL FLXi Podkaszarka akumulatorowa z baterią i ładowarką
- Akumulatorowa podkaszarka do trawy z trybem przycinania krawędzi i opcjonalnymi przystawkami, przeznaczona do małych ogrodów
- Automatyczne wysuwanie żyłki i składana osłona roślin, a koło podporowe zapewnia większą kontrolę podczas przycinania krawędzi trawnika
- Umożliwia wykonywanie wszystkich typowych zadań ogrodowych za pomocą jednego narzędzia
- Przełączanie funkcji dzięki opcjonalnym przystawkom FLXi: dmuchawie, nożycom do żywopłotu i pilarce na wysięgniku
- Dzięki dzielonemu wałowi podkaszarka jest łatwa w transporcie i przechowywaniu
- Tryb krawędziowania: wystarczy obrócić głowicę żyłkową, aby użyć zintegrowanego koła podporowego i uzyskać większą kontrolę podczas cięcia krawędzi trawnika
- Elastyczny system akumulatorów: jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach Husqvarna
- Urządzenie automatycznie wyłącza się po pozostawieniu bez nadzoru i ogranicza ryzyko obrażeń
- Niski poziom hałasu, intuicyjne sterowanie przyciskami
- Cena obejmuje głowicę żyłkową A15B, regulowany przedni uchwyt, akumulator 40-B70, ładowarkę 40-C80
- Cena nie obejmuje szelek, tarczy tnącej, noża do trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970531202
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (4 szt)
-
-
- Cena netto: 950,41 zł 1 299,00 zł 1 169,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | PMDC 2 szczotki |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 30 cm |
| Prędkość | 6500 obr/min |
| Głowica żyłkowa | A15B |
| Kąt przekładni | 20 ° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 110iL
