Cedrus ZM06-E 4 w 1 Zamiatarka odśnieżarka spalinowa
- Zamiatarka spalinowa to uniwersalne urządzanie wyposażone w standardzie w wiele akcesoriów
- Zamiana zamiatarki w odśnieżarkę odbywa się w łatwy sposób za pomocą szybkozłącza
- Można odśnieżać 2-stopniową odśnieżarką zbity śnieg, jak również zamieść z kostki brukowej przy pomocy zamiatarki świeży śnieg, a po założeniu kosza można na wiosnę czy jesień zmieść piach i inne zanieczyszczenia
- Silnik Loncin 5,6 KM z elektrycznym rozrusznikiem. Silnik należy podłączyć do gniazda 230 V i uruchomić za pomocą przycisku
- Elektryczny rozrusznik: podłącz do gniazdka elektrycznego i uruchom silnik, naciskając przycisk
- Wyposażona w 5 biegów do przodu oraz 2 do tyłu
- Kąt zamiatania szczotki regulowany jest za pomocą dźwigni z panelu operatora o 15 stopni w prawo oraz lewo w każdą stronę
- Cena zawiera szczotkę do zamiatania, lemiesz do odśnieżania, zbiornik na nieczystości oraz pług wirnikowy czyli odśnieżarkę dwustopniową z ręcznie regulowanym deflektorem
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSZM06-E 4IN1
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 926,02 zł 3 999,00 zł 3 599,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Moc znamionowa | 4,1 kW/5,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Szerokość robocza | 80 cm |
| Średnica szczotki | 34,5 cm |
| Biegi | 5 do przodu, 2 do tyłu |
| Regulacja kąta zamiatania | 15° lewo/prawo |
| Rozrusznik | Ręczny, elektryczny |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
