Cedrus ZG06 Zagęszczarka spalinowa do gruntu
- Zagęszczarka dwukierunkowa z rewersem mechanicznym, do gruntów – nie tylko jako uzupełnienie, ale także jako alternatywa walca, możliwość pracy do przodu i tyłu
- Proste sterowanie – wszystkie dźwignie sterownicze znajdują się na uchwycie
- Długi wąż spustowy umożliwia szybką wymianę oleju
- Kompaktowa i solidna obudowa dobrze chroni silnik przed zbędnymi uszkodzeniami
- Niewielka waga 112 kg, duża zwrotność i wszechstronność użytkowania
- Tłoczona płyta wibracyjna o grubości 12 mm, pozwala na efektywne zagęszczanie o głębokości 30 cm
- Zagęszczarka przyda się przy budowie: chodników, kanałów, wałów, ogrodu i kształtowania terenu, terenów zielonych, nasypów, bieżni, boisk sportowych. Nie posiada czujnika zagęszczania
- Do pracy zarówno na wzniesieniach, jak i na terenach poziomych, zastosowanie znajdzie na małych i średnich budowach
- Cena zawiera koła transportowe i matę silikonową w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDZG06
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 3 072,36 zł 4 199,00 zł 3 779,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Prędkość obrotowa | 3600 obr/min |
| Głębokość zagęszczania | 30 cm |
| Siła zagęszczania | 25 kN |
| Rewers | Mechaniczny |
| Wibracje | 4300 vpm |
| Prędkość posuwu | 25 m/min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Grubość płyty | 12 mm |
| Waga | 122 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
