Cedrus WR01-B Wertykulator aerator 2 w 1 spalinowy
- Wertykulator spalinowy 2 w 1 z silnikiem Briggs&Stratton wyposażony w dwa wymienne wałki robocze
- Wałek do wertykulacji. 18 noży na stało osadzonych na wałku ma za zadanie nacinanie darni, usuwanie filcu
- Wałek do aeracji wyposażony w ruchome druty, sprężynki, można używać częściej niż noży do lekkiego wzruszenia powierzchni trawnika, dzięki temu woda oraz składniki odżywcze łatwiej przedostają się do korzeni trawy
- Silnik jednocylindrowy górnozaworowy, czterosuwowy chłodzony powietrzem
- Żeliwna tuleja cylindra, elektroniczny układ zapłonowy
- Centralną regulacje głębokości roboczej od 5 do 15 mm
- Cena zawiera kosz o pojemności 45 L, łożyskowane koła, komplet śrub i podkładek montażowych, oryginalny filtr powietrza i świeca montowane w silniku w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDWR01-B
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 389,43 zł 1 899,00 zł 1 709,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Pojemność silnika | 208 cm³ |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Załączanie noży | Ręczne |
| Zalecana powierzchnia | 2000 m² |
| Szerokość robocza | 400 mm |
| Głębokość robocza, max | 15 mm |
| Pojemność kosza | 45 L |
| Waga | 39 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie