Cedrus UJ 102/22H Starjet Traktorek ogrodowy spalinowy
- Profesjonalny traktor ogrodowy z przekładnią hydrostatyczną do koszenia trawy, umożliwia pracę na nierównym i pochyłym terenie
- Nadaje się do użytku przez cały rok za pomocą dodatkowych akcesoriów: może być wyposażona dodatkowo w pług do odśnieżania, opony terenowe, siewnik aktywny, rozsiewacz, opryskiwacz, wertykulator, walec ugniatający, walec z aeratorem oraz przyczepkę
- Dwucylindrowy silnik Loncin o mocy 22 KM ze smarowaniem ciśnieniowym i wkręcanym filtrem oleju
- Traktorek posiada funkcje zbierania do kosza o pojemności 320 litrów, możliwość załączenia deflektora wyrzutu tylnego trawy oraz wkładki mielącej
- Bez problemu poradzi sobie z gęstą i mokrą trawą w każdych warunkach, na wyposażeniu ma światła halogeny do pracy po zmierzchu oraz oświetlenie LED
- Licznik motogodzin, system chłodzenia powietrzem
- 7 pozycji regulacji wysokości aparatu koszącego w zakresie 25-80 mm
- Zoptymalizowany system równowagi i redukcji drgań wpływają na bardziej stabilną pracę
- Dodatkowe koła podporowe, aby kosić trawę równo w każdym miejscu
- Obserwuj produkt:
- Kod: S536027051732
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 13 608,94 zł 18 599,00 zł 16 739,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 708 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Loncin |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 16 kW/22 KM |
| Szerokość koszenia | 102 cm |
| Wysokość koszenia | 25-80 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | 7 stopniowa |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Ilość noży | 2 |
| Załączanie noży | Elektromagnetyczne |
| Licznik motogodzin | Tak |
| Pojemność kosza | 320 L |
| Pojemność zbiornika paliwa | 11,9 L |
| Promień skrętu | 40 cm |
| Waga | 276 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
