Cedrus Sunseeker Elite X9 RTK Kosiarka automatyczna robot koszący
- Robot koszący nowej generacji wykorzystuje zaawansowany podwójny system koszenia: kosiarka posiada dwie niezależne tarcze (12 noży tnących), pływające tarcze pozwalają na dynamiczne dopasowanie do nierówności terenu i chroni trawnik przed uszkodzeniem, zapewniają skuteczność koszenia i równomierne cięcie na dużych powierzchniach
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia pozwala na ustawienie poziomu cięcia z poziomu aplikacji lub panelu sterowania
- System EdgeZero: specjalna konstrukcja pozwala na bardzo dokładne koszenie krawędzi trawnika
- Dzięki połączeniu technologii RTK (nawigacja satelitarna, system pozycjonowania i AONavi), robot jest dedykowany do obsługi rozległych obszarów zielonych, takich jak boiska sportowe o powierzchni do 12000 m²
- System 360° OmniSight, składający się z 16 czujników, w tym 8 kamer, który umożliwia monitorowanie przeszkód, zwierząt, struktury terenu w czasie rzeczywistym, wykorzystuje dane z kamer i czujników wizyjnych do budowy mapy ogrodu
- Wykorzystanie technologii podczerwieni zwiększa bezpieczeństwo, pozwalając na pracę w warunkach słabego oświetlenia lub nocą
- Wyposażony w napęd AWD, z niezależnym zawieszeniem każdego koła, przeznaczony do użytku w różnorodnych warunkach terenowych, zapewnia optymalne dopasowanie kół do nierówności terenu, w tym na wzniesieniach o nachyleniu do 90%
- Zintegrowany moduł 4G dla zdalnego zarządzania, aplikacja mobilna, Wi-Fi, Bluetooth. Za pomocą aplikacji mobilnej można sterować robotem: tworzyć wirtualne granice oraz strefy koszenia, ustawić harmonogram pracy
- Obserwuj produkt:
- Kod: X9
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 16 016,26 zł 21 900,00 zł 19 700,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 12000 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu | 90% |
| System ładowania | Kontaktowy/7 A |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | Producent nie podaje info |
| Standardowy czas ładowania | 50 min |
| System koszenia | 6 obrotowych noży/2 tarcze |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-100 mm |
| Szerokość koszenia | Podwójna tarcza, 43 cm, EdgeZero |
| Moduł 4G, moduł antykradzieżowy | Tak |
| Inteligentne planowanie trasy | Tak |
| System nawigacji | AoNavi (RTK Vslam), Vision AI |
| Unikanie przeszkód | 360° OmniSight Full Scene, 8 kamer |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi, 4G |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Sunseeker Robot |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Waga | 28 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

