Cedrus Sunseeker Elite X9 Plus RTK Kosiarka automatyczna robot koszący
- Zaawansowany robot koszący nowej generacji do pielęgnacji trawników o powierzchni do 24000 m² działa dzięki połączeniu technologii RTK (nawigacja satelitarna, system pozycjonowania i AONavi)
- Podwójny system koszenia: kosiarka posiada dwie niezależne tarcze (12 noży tnących). Pływające tarcze pozwalają na dynamiczne dopasowanie do nierówności terenu i chroni trawnik przed uszkodzeniem, zapewniają skuteczność koszenia i równomierne cięcie na dużych powierzchniach
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia pozwala na ustawienie poziomu cięcia z poziomu aplikacji lub panelu sterowania
- System EdgeZero: specjalna konstrukcja pozwala na bardzo dokładne koszenie krawędzi trawnika
- System 360° OmniSight, składający się z 16 czujników, w tym 8 kamer, który umożliwia monitorowanie przeszkód, zwierząt, struktury terenu w czasie rzeczywistym, wykorzystuje dane z kamer i czujników wizyjnych do budowy mapy ogrodu
- Wykorzystanie technologii podczerwieni zwiększa bezpieczeństwo, pozwalając na pracę w warunkach słabego oświetlenia lub nocą
- Wyposażony w napęd AWD, z niezależnym zawieszeniem każdego koła, przeznaczony do użytku w różnorodnych warunkach terenowych, zapewnia optymalne dopasowanie kół do nierówności terenu, w tym na wzniesieniach o nachyleniu do 90%
- Zintegrowany moduł 4G dla zdalnego zarządzania, aplikacja mobilna, Wi-Fi, Bluetooth. Za pomocą aplikacji mobilnej można sterować robotem: tworzyć wirtualne granice oraz strefy koszenia, ustawić harmonogram pracy
- Obserwuj produkt:
- Kod: X9 PLUS
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 17 560,98 zł 24 000,00 zł 21 600,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 12000 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu | 90% |
| System ładowania | Kontaktowy/7 A |
| Pojemność akumulatora | 20 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | Producent nie podaje info |
| Standardowy czas ładowania | 80 min |
| System koszenia | 6 obrotowych noży/2 tarcze |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-100 mm |
| Szerokość koszenia | Podwójna tarcza, 43 cm, EdgeZero |
| Moduł 4G, moduł antykradzieżowy | Tak |
| Inteligentne planowanie trasy | Tak |
| System nawigacji | AoNavi (RTK Vslam), Vision AI |
| Unikanie przeszkód | 360° OmniSight Full Scene, 8 kamer |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi, 4G |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Sunseeker Robot |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Waga | 28 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

