Cedrus Sunseeker Elite X7 RTK Kosiarka automatyczna robot koszący
- Innowacyjny robot koszący z napędem na wszystkie koła AWD, do trawników o powierzchni do 3000 m², urządzenie nadaje się dla dużych, zróżnicowanych terenów, pozwalające zarządzać nawet 10 strefami, radzi sobie nawet z grubą trawą
- Dzięki terenowym oponom robot pokonuje nachylenia do 35°, utrzymując stabilność i przyczepność
- System nawigacji AONavi łączy technologię pozycjonowania RTK z technologią wizualną VSLAM. Bezprzewodowe mapowanie: intuicyjny proces ustawiania wirtualnych granic eliminuje konieczność instalacji przewodu ograniczającego
- Adaptacyjne mapowanie: samodzielne dostosowanie się do zmieniającego się układu przestrzeni
- Dzięki specjalnej antenie, którą można zamontować zarówno na dachu, jak i na ziemi, robot koszący zapewnia działanie nawet na terenach o ograniczonym dostępie do sygnału, pozwala na optymalne wykorzystanie zaawansowanej nawigacji w każdych warunkach
- Optymalizacja tras koszenia: inteligentne algorytmy automatycznie dopasowują ścieżki, minimalizując omijanie miejsc i koszenie tego samego obszaru
- Robot wyposażony w system Vision AI, który z pomocą kamer 3D i technologii głębokiego uczenia identyfikuje i omija przeszkody
- Dynamiczne unikanie przeszkód, potrafi rozpoznawać ponad 150 rodzajów przeszkód, zapewnia bezproblemowe manewrowanie w złożonych ogrodach
- System dwóch, pływających tarczy tnących o szerokości 35 cm, które idealnie dopasowują się do konturów trawnika
- Elektryczny system pozwala na ustawienie wysokości koszenia w zakresie od 20 do 100 mm
- Zaawansowana aplikacja mobilna: w łatwy sposób zaplanujesz harmonogram koszenia, ustawisz granice oraz monitorujesz status pracy w czasie rzeczywistym
- Aktualizacja urządzenia jest w pełni automatyczna i bezprzewodowa za pomocą systemu FOTA
- Tryb ECO, tryb nocny, inteligentne planowanie trasy, unikanie przeszkód, dokładne koszenie przy krawędziach
- Kosiarka wyposażona jest w czujnik deszczu, czujnik podniesienia, czujnik nachylenia, czujnik zderzeniowy
- Obserwuj produkt:
- Kod: X7
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 8 023,58 zł 10 499,00 zł 9 869,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 3000 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny, fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu | 70% |
| System ładowania | Kontaktowy/5 A |
| Pojemność akumulatora | 10 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 100 min |
| Standardowy czas ładowania | 80 min |
| System koszenia | 6 obrotowe noże/2 tarcze |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-100 mm |
| Szerokość koszenia | Podwójna tarcza, 35 cm |
| Moduł 4G, moduł antykradzieżowy | Opcjonalnie |
| Inteligentne planowanie trasy | Tak |
| System nawigacji | AoNavi (RTK Vslam), Vision AI |
| Unikanie przeszkód | Czujnik zderzeniowy |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Sunseeker Robot |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Waga | 13,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
