Cedrus Sunseeker Elite X7 Plus Gen 2 RTK Kosiarka automatyczna robot koszący
- Zaawansowana kosiarka automatyczna z napędem dzięki technologii AONavi oraz Vision AI, zapewnia precyzyjne koszenie bez konieczności stosowania przewodu ograniczającego
- Inteligentne koszenie dużych trawników o powierzchni do 6000 m², dokaszanie krawędzi, możliwość pracy na skomplikowanych działkach, dzięki RTK umożliwia tworzenie dokładnych map ogrodu oraz wirtualnych stref
- Nowoczesna nawigacja GPS, system RTK z technologią pozycjonowania satelitarnego, technologią wizualną Vslam
- Robot radzi sobie także z różnymi przeszkodami (drzewami, rabatami, ścieżkami)
- Model posiada napęd na wszystkie koła AWD, skrętne tylne koło, co zapewnia dobrą przyczepność i stabilność na nierównym terenie
- Dwa dyski tnące o szerokości koszenia 35 cm, elektryczna regulacja wysokości w zakresie 20-100 mm
- Wodoodporność, łatwe czyszczenie i ochrona przed warunkami atmosferycznymi
- Aplikacja mobilna, Wi-Fi, Bluetooth – zdalne zarządzanie z dowolnego miejsca. Za pomocą aplikacji mobilnej można sterować robotem: tworzyć wirtualne granice oraz strefy koszenia, ustawić harmonogram pracy i dostosować koszenie do różnych części ogrodu, monitorować aktualną pozycję robota, przeczytać powiadomienia o zdarzeniach, zatrzymaniu
- Obserwuj produkt:
- Kod: X7 PLUS GEN 2
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 10 096,75 zł 13 799,00 zł 12 419,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 6000 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu | 70% |
| System ładowania | Kontaktowy |
| Pojemność akumulatora | 10 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 135 min |
| Standardowy czas ładowania | 80 min |
| System koszenia | 12 obrotowych noży/2 tarcze |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-100 mm |
| Szerokość koszenia | Podwójna tarcza, 35 cm |
| Moduł 4G, moduł antykradzieżowy | Tak |
| Inteligentne planowanie trasy | Tak |
| System nawigacji | AoNavi (RTK Vslam), Vision AI |
| Unikanie przeszkód | Kamera, czujnik zderzeniowy |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Sunseeker Robot |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Waga | 14,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

