Cedrus ST01 Zagęszczarka skokowa spalinowa stopa wibracyjna skoczek
- Ubijarka płytowa do układania kostki brukowej, ubijania dróg, ścieżek, do prac na parkingach, poboczach. Sprawdzi się przy budowie poboczy i pracach drogowych, przy zagęszczaniu piasku, ziemi, brył w trudno dostępnych miejscach
- Charakteryzuje się maksymalna głębokością zagęszczania 60 cm. Obudowa chroniąca silnik czterosuwowy
- Cena zawiera składane koła transportowe i gumową matę w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDST01
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 4 096,75 zł 5 599,00 zł 5 039,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 98 cm³ |
| Producent silnika | Cedrus |
| Wysokość skoku | 65 mm |
| Głębokość zagęszczania | 60 cm |
| Siła zagęszczania | 15 kN |
| Liczba uderzeń | 700/min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2,2 L |
| Waga | 75 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
