Cedrus SC02 Odchwaszczarka spalinowa
- Zamiatarka z mocnym 4-suwowym silnikiem Loncin, do uruchomienia silnika służy rozrusznik ręczny (aby włączyć obroty szczotki należy wcisnąć dźwignię na uchwycie oraz zwiększyć obroty silnika)
- Odchwaszczarka wyposażona w szczotkę do czyszczenia kostki brukowej oraz granitowej, chodników z chwastów oraz mchu
- Szczotka do czyszczenia kostki składa się z głowicy oraz 9 szczotek (połączenie prętów metalowych oraz tworzywa sztucznego), łatwa wymiana szczotek
- Duże, łożyskowane koła, dzięki czemu można łatwo manewrować, osłona po stronie szczotek wyłapuje zanieczyszczenia spod urządzenia roboczego
- Regulacja wysokości głowicy, czyli odległości szczotki od czyszczonej powierzchni, poprzez naciśniecie lub opuszczenie uchwytu. Dodatkowo głowicę można regulować w pionie poprzez popuszczenie śrub blokujących na wale
- Dźwignia uruchamiania szczotki z blokadą, osłona urządzenia roboczego
- Uchwyt sterujący, dźwignia załączania szczotki z zabezpieczniem
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDSC02
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 608,94 zł 2 199,00 zł 1 979,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Układ napędowy | Bez napędu |
| Szerokość robocza | 70 cm |
| Prędkość obrotowa szczotki | 500 obr/min |
| Urządzenie robocze | 9 szczotek |
| Uchwyt | Składany |
| Rozmiar kół przód/tył | 7" |
| Waga | 41 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

