Cedrus RB05PRO-HE Rozdrabniacz do gałęzi spalinowy
- Rozdrabniacz spalinowy z elektrycznym rozrusznikiem do łatwego uruchomienia, wzmocnionymi nożami i hydraulicznym podajnikiem gałęzi
- Silnik Loncin jednocylindrowy z tuleją żeliwną cylindra, stalowa osłona rozrusznika, wał łożyskowany ze smarowniczką
- Pompowane koła, zaczep samochodowy, regulowany komin
- Rozdrabniarka przeznaczona do zrąbkowania gałęzi o średnicy do 120 mm, posiada 2 noże na tarczy, 1 ostrze kontrujące, 10 ostrzy rozdrabniających
- Bezpieczeństwo podczas pracy, szeroki otwór podajnika z gumą zabezpieczającą przed wyrzuceniem zrębka w stronę operatora, mocna, stabilna konstrukcja
- Rozdrabniacz można w łatwy sposób transportować, dzięki dużym kołom oraz zaczepowi samochodowemu
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRB05PRO-HE
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 9 877,24 zł 13 499,00 zł 12 149,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 420 cm³ |
| Moc | 11 kW/15 KM |
| Prędkość obrotowa noży | 2000 obr/min |
| Rozrusznik | Elektryczny, ręczny |
| Przekazanie napędu | 2 paski klinowe |
| Wydajność | 4-6 m³/godz. |
| Średnica drewna, max | 120 mm |
| Waga | 293 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
