Cedrus RB03 Rozdrabniacz do gałęzi spalinowy
- Profesjonalny rozdrabniacz spalinowy, przeznaczony do zrąbkowania gałęzi drzew i krzewów o średnicy do 120 mm na małe kawałki. Otrzymane "trociny" mogą zostać wykorzystane jako podsypka pod krzewy czy element dekoracyjny alejek lub ścieżek
- Pompowane koła, zaczep samochodowy, regulawany komin, wyłączniki bezpieczeństwa
- Wytrzymała konstrukcja urządzania roboczego, które składa się z bębna z dwoma nożami skrawającymi, pozwala na rozdrobnienie w ciągu godziny od 4 do 6 m³ gałęzi
- Wyposażony w silnik Loncin 4-suwowy, górnozaworowy chłodzony powietrzem, z żeliwną tuleją cylindra oraz tranzystorowym zapłonem
- Silnik napędza układ roboczy za pomocą dwóch pasków napędowych. Wał napędowy jest łożyskowany i wyposażony w kalamitki ułatwiające konserwację
- W razie niebezpieczeństwa wyłączniki zatrzymają bęben roboczy
- Regulowany deflektor wyrzutowy, szeroki otwór podajnika z gumą zabezpieczającą przed wyrzuceniem zrębka w stronę operatora
- Duże i wytrzymałe, gumowe koła oraz metalowy uchwyt ułatwiają transport między miejscami pracy i postoju
- Rozdrabniacz cechuje się wytrzymałą, metalową obudową, która gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne
- Szeroki mechanizm jezdny zapewniają pewną i stabilną pracę w każdym terenie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRB03
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 4 243,09 zł 5 799,00 zł 5 219,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 420 cm³ |
| Moc | 9 kW/12,2 KM |
| Prędkość obrotowa noży | 2000 obr/min |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Przekazanie napędu | 2 paski klinowe |
| Wydajność | 4-6 m³/godz. |
| Średnica drewna, max | 120 mm |
| Waga | 185 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
