Cedrus RB02PRO Rozdrabniacz do gałęzi spalinowy
- Rozdrabniacz spalinowy z dwoma nożami skrawającymi przeznaczony do pracy z gałęziami o średnicy do 12 cm
- Dużo lepszy efekt pracy uzyskamy rozdrabniając mokry materiał. Regulacja kierunku wyrzutu zrębki
- Napęd z silnika na mechanizm tnący przekazywany jest za pomocą dwóch pasów klinowych
- Silnik Loncin o mocy 6 KM z żeliwną tuleją oraz tranzystorowym zapłonem
- 2 wyłączniki bezpieczeństwa, regulowany komin wyrzutowy, pompowane koła, wygodny uchwyt do transportu oraz szeroki otwór wlotowy pozwalający pracować nawet z mocno rozgałęźnymi konarami
- Posiada szybki dostęp do mechanizmu tnącego w celu serwisowania noży, licznik motogodzin
- Dzięki ręcznemu starterowi uruchamianie jest proste
- Wyposażony w bębnowy mechanizm tnący w układzie noży 2+1. Stosunkowo szeroki lej wsadowy pozwala na rozdrabnianie gałęzi do 6 cm średnicy z odrostami
- Wersja PRO posiada zaczep kulowy do wszelkich traktorków, przyczep lub innych pojazdów
- Łożyskowany wał bębna z kalamitkami dla łatwej konserwacji maszyny
- Szeroki otwór podajnika z gumą zabezpieczającą przed wyrzuceniem zrębka w stronę operatora
- Większy otwór wlotowy dla łatwego podawania gałąź o większej średnicy do 23 cm
- Uchylne gardziele wlotu i wylotu, łatwy dostęp do bębna
- Zadaniem rozdrabniacza jest rozdrobnienie gałęzi drzew i krzewów na małe kawałki do kompostowania. Otrzymane "trociny" mogą zostać wykorzystane jako opał, podsypka pod krzewy czy element dekoracyjny ścieżek
- Cena zawiera pompowane koła, pokrowiec ochronny w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRB02PRO
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (7 szt)
-
-
- Cena netto: 2 926,02 zł 3 999,00 zł 3 599,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Moc | 4,4 kW/6 KM |
| Prędkość obrotowa noży | 3600 obr/min |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Przekazanie napędu | Pasek klinowy |
| Wydajność | 3-5 m³/godz. |
| Średnica drewna, max | 120 mm |
| Waga | 135 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
