Cedrus PS40-16T Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Pilarka spalinowa, lekka i zwrotna piła idealna do prac w ogrodzie, lekkich prac leśnych, do przycinania drzew i krzewów, przygotowania drewna opałowego do kominka lub pieca
- Wyposażona jest w silnik 2-suwowy, wymagana mieszanka paliwowa
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPS40-16T
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 438,21 zł 599,00 zł 539,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 40 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,5 kW/2 KM |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 16" |
| Podziałka | 3/8" |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | 1,3 mm Oregon |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,3 L |
| Waga | 4,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus PS40-16T

