Cedrus PS38-14 Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Lekka i kompaktowa pilarka spalinowa, przeznaczona do prac przydomowych, przygotowania drewna opałowego oraz pielęgnacji ogrodów i sadów
- Wyposażona jest w silnik 2-suwowy, wymagana mieszanka paliwowa
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPS38-14
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 400,81 zł 519,00 zł 493,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 38 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,2 kW/1,6 KM |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14" |
| Podziałka | 3/8" |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | 1,3 mm Oregon |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,2 L |
| Waga | 4,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
