Cedrus P25 Akumulator plecakowy 25 Ah Power Plus 60 V
- Wydajna bateria plecakowa do zasilania narzędzi Cedrus Power Plus 60 V przenosi źródło zasilania z urządzenia na plecy, co zwiększa komfort podczas dłuższej pracy
- Aktywny system chłodzenia i elektroniczne zarządzanie ogniwami (BMS)
- Technologia wyrównywania napięcia dla równomiernej pracy ogniw, ergonomiczna uprząż z rozłożeniem ciężaru. Ruchoma rama dopasowująca się do pozycji ciała, zmniejszająca nacisk na barki, składany uchwyt
- Możliwość odpięcia systemu nośnego, wskaźnik poziomu naładowania
- Elementy odblaskowe zwiększające widoczność, odporność na deszcz i zabezpieczenie przed upadkiem
- Kompatybilna z narzędziami systemu 60 V typu Plug-In
- Kompatybilna z narzędziami systemu 60 V typu On-Board za pomocą adaptera CEDADB
- Czas ładowania 390 min (ładowarka 4 A CEDB4), 180 min (ładowarka 8 A CEDB8)
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDP25
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 828,46 zł 2 499,00 zł 2 249,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Napięcie | 60 V |
| Pojemność baterii | 25 Ah |
| Zawartość energii | 1350-1500 Wh |
| Czas ładowania | 180-390 min |
| Wskaźnik naładowania | Tak |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Waga | 8,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus P25 60 V/25 Ah