Cedrus LV58S Odkurzacz wertykulator do liści, dmuchawa na kołach spalinowa 3 w 1
- Odkurzacz z 4-suwowym silnikiem do zbierania liści oraz innych zanieczyszczeń nawet z trudno dostępnych miejsc, zapewnia skuteczne sprzątanie podjazdów, chodników, trawników
- Urządzenie posiada dodatkowo wałek do wertykulacji, wyposażone jest w wąż ssący
- Duży kosz na odpady, dwa wałki do zbierania trawy łożyskowane, możliwość regulacji wysokości ułatwia pracę w trudnym terenie
- Cena obejmuje rurę do zbierania liści, ssawę, wałek druciany do zamiatania (wygrabiania) trawnika, szczotka (wałek) do zamiatania kostki, wertykulator
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDLV58S
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 2 121,14 zł 2 899,00 zł 2 609,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc | 3,7 kW/5 KM |
| Producent silnika | Loncin |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Szerokość robocza | 58 cm |
| Pojemność kosza | 135 L |
| Prędkość powietrza | 26 m/s |
| Objętość powietrza | 18 m³/min |
| Waga | 83 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

