Cedrus LM40LiX2 Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Cicha i ekologiczna kosiarka do trawników przydomowych, kompatybilna z platformą Cedrus Power Plus 20 V, zasilana dwoma akumulatorami o tej samej pojemności (zalecane co najmniej 2 × 4 Ah)
- Funkcja 2 w 1 umożliwia koszenie z wyrzutem do kosza lub mulczowaniem (mieleniem), wspierając naturalne nawożenie trawnika
- Centralna regulacja wysokości pozwala szybko dopasować długość trawy, a składany i regulowany uchwyt poprawia ergonomię oraz ułatwia przechowywanie
- Cena nie obejmuje akumulatora, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDLM40LIX2
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 562,60 zł 769,00 zł 692,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Bez napędu |
| Akumulator | 2 x max 20 V |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/mulczowanie |
| Szerokość koszenia | 40 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Napięcie | 20 V |
| Pojemność kosza | 40 L |
| Waga | 14 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus LM40LiX2
