Cedrus KW45PRO Wykaszarka spalinowa
- Kosa spalinowa z silnikiem japońskim 2-suwowym Kawasaki, stworzona do zastosowań w lesie i na terenach zielonych
- Rozrusznik ręczny, system KAR Start — płynny ruch linki przy pociąganiu i łatwy rozruch
- Nóż trójzębny, ktory poradzi sobie z gęstą roślinnością, w tym wokół drzew, krzewów. Nóż można wymienić na półautomatyczną głowicę z żyłką — wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć, aby wyciągnąć żyłkę do wymaganej długości
- Komfortowa uprząż z poduszkami i podwójnymi ramiączkami, uchwyt sterujący podwójny typu rogi
- Cena zawiera profesjonalne szelki, głowicę żyłkową, nóż trójzębny
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKW45PRO
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 206,50 zł 1 649,00 zł 1 484,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 45,4 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,4 kW/1,9 KM |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Szerokość koszenia (żyłka) | 42 cm |
| Średnica cięcia (tarcza) | 25 cm |
| Wał napędowy | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | Półautomatyczna |
| Tarcza tnąca | 3-zębna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,7 L |
| Waga | 8,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

