Cedrus KS53S-H Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa z napędem, wyposażona w silnik Honda górnozaworowy ze zoptymalizowanym zużyciem paliwa
- Stalowa obudowa o szerokości 53 cm posiada wygodny uchwyt w przedniej części
- Centralna regulacja wysokości koszenia 6 stopni za pomocą jednej dźwigni pozwala dobrać długość źdźbła trawy w zakresie od 25 do 75 mm
- Pojemny kosz 65 litrów ze wskaźnikiem napełnienia, przyłącze do węża ogrodowego do mycia podwozia kosiarki
- Zbieranie do kosza, wyrzut boczny, mielenie trawy
- Zalecana powierzchnia 1000-2000 m²
- Zaślepka mieląca w zestawie. Duże, łożyskowane koła pozwalają łatwo manewrować kosiarką
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS53S-H
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 170 cm³ |
| Producent silnika | Honda |
| Moc | 3,4 kW/4,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 2000 m² |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/wyrzut boczny/mielenie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Waga | 36,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
