Cedrus KH35PRO Wykaszarka spalinowa
- Wykaszarka benzynowa do trawy, chwastów i gęstych zarośli
- Dzięki nożowi trójzębnemu kosa spalinowa doskonale radzi sobie z roślinnością, zapewnia skuteczne docinanie trawy przy ogrodzeniach, murkach, drzewach i rabatach
- Japoński silnik Honda czterosuwowy, górnozaworowy, chłodzony powietrzem, zapewnia łatwy rozruch, niski poziom hałasu i wibracji w porównaniu z silnikami dwusuwowymi
- Kosa spalinowa sprawdzi się zarówno przy lekkich pracach porządkowych w ogrodzie (koszenie trawy, wyrównywanie obrzeży), jak i przy usuwaniu wysokich chwastów na działkach
- Cena obejmuje szelki podwójne, zestaw kluczy, głowicę żyłkową, nóż trójzębny
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKH35PRO
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 389,43 zł 1 899,00 zł 1 709,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 35,8 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,3 kW/1,8 KM |
| Producent silnika | Honda |
| Szerokość koszenia (żyłka) | 42 cm |
| Średnica cięcia (tarcza) | 25 cm |
| Wał napędowy | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | Półautomatyczna |
| Tarcza tnąca | 3-zębna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,7 L |
| Waga | 8,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

