Cedrus IDB200Li Zakrętak udarowy akumulatorowy bez baterii i ładowarki
- Wysokowydajne narzędzie do intensywnego wkręcania i odkręcania śrub oraz wkrętów w drewnie, metalu i innych twardych materiałach
- Mechanizm udarowy oraz regulacja obrotów w trzech zakresach pozwalają dopasować siłę działania do konkretnego zadania
- Beznarzędziowy uchwyt sześciokątny zapewnia szybką wymianę końcówek
- Miękki uchwyt i uchwyt do paska zwiększają wygodę podczas pracy mobilnej
- Wbudowane światło LED skutecznie doświetla miejsce pracy, poprawiając widoczność w trudnych warunkach.
- Kompatybilny z platformą Cedrus Power Plus, narzędzie zasilane jest baterią max 20 V, współpracuje z bateriami 2 Ah, 4 Ah, 6 Ah
- Cena nie obejmuje akumulatora, ładowarki, walizki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDIDB200LI
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 218,70 zł 299,00 zł 269,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Akumulator | max 20 V |
| Typ silnika | Szczotkowy |
| Obroty bez obciążenia | 2500 obr/min |
| Udar | 3500 uderzeń/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 200 Nm |
| Uchwyt | 1/4" sześciokątny |
| Zmiana kierunku obrotu | Tak |
| Lampka LED | Tak |
| Uchwyt do paska | Tak |
| Waga | 1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus IDB200Li
