Cedrus GLX680 Glebogryzarka spalinowa
- Uniwersalna glebogryzarka odchwaszczarka z niezależnym napędem na koła do spulchniania i wyrównania powierzchni gleby
- Zalecana powierzchnia 4000 m²
- Napęd na koła amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym
- Regulowany uchwyt, rozrusznik ręczny, przekładnia ze zmianą kierunku obrotu noży. Biegi robocze: obrót noży wsteczny, bieg neutralny, obrót noży do przodu
- Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia
- Odporna na uszkodzenia, charakteryzuje się łatwością uruchamiania
- Profesjonalny silnik Weima z filtrem olejowym, z tuleją żeliwną cylindra, stalowa osłona rozrusznika, łożyskowany wał korbowy
- Glebogryzarka posiada koła transportowe w standardzie, ułatwiające przemieszczanie się oraz regulowaną wysokość dźwigni sterującej, dzięki której można dostosować wysokość do wzrostu użytkownika
- Cena zawiera noże do odchwaszczania, noże do frezowania, do melioracji, koła metalowe, koła gumowe pompowane w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL10
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 267,48 zł 3 099,00 zł 2 789,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Producent silnika | Weima |
| Moc | 4 kW/5,4 KM |
| Szerokość robocza | 68 cm |
| Głębokość robocza | 10 cm |
| Biegi | 2 do przodu, 1 wsteczny |
| Paliwo | Benzyna |
| Waga | 83 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

