Cedrus GLX640 Glebogryzarka spalinowa
- Profesjonalna ciężka glebogryzarka z niezależnym napędem na koła, do regularnej pielęgnacji gleby, z możliwością przewracania dużych powierzchni przy stałej głębokości spulchniania
- Przeznaczona do ogrodów o powierzchniach do 5000 m²
- Sprawdza się w przygotowywaniu gleby pod siew i sadzenie roślin, spulchnianiu i napowietrzaniu gleby, usuwaniu chwastów i mieszaniu nawozów z glebą, wyrównania ziemi
- Wyposażona w niezawodny silnik 6 KM, bieg wsteczny oraz regulację głębokości roboczej
- Ostrza obracają się w obu, przeciwnych kierunkach. Obroty do przodu służą do spulchniania wierzchniej warstwy gleby, obroty do tyłu ułatwiają głębokie spulchnianie
- Napędzane koła gumowe z regulacją rozstawu pozwalają na jazdę do przodu oraz bieg wsteczny
- Bieg do przodu i do tyłu w znaczny sposób ułatwia pracę operatora, pozwala na dokładne spulchnienie gleby już przy pierwszym przejeździe. Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia
- Żeliwny korpus glebogryzarki, intuicyjne sterowanie
- Rękojeść, którą za pomocą kilkustopniowej regulacji można dostosować do wzrostu każdego operatora
- Przeciwciężar zapewnia bezpieczeństwo, zwiększa obciążenie kół i poprawia wyważenie maszyny
- Cena zawiera koła metalowe, koło podporowe, rękawice w standardzie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGLX640
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 2 779,67 zł 3 799,00 zł 3 419,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Producent silnika | Weima |
| Moc | 4,4 kW/6 KM |
| Szerokość robocza | 64 cm |
| Głębokość robocza | 10 cm |
| Biegi | 2 do przodu, 1 wsteczny |
| Kierunek pracy noży zewnętrznych | Przeciwbieżnie |
| Kierunek pracy noży wewnętrznych | Wspólbieżnie |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Paliwo | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,7 L |
| Waga | 130 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
