Cedrus GLX540 Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka z własnym niezależnym napędem na koła przeznaczona do pracy w ogrodach, tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych uprawiających rośliny rzędowo
- Napęd na koła amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym
- Wyposażenie modelu w mocny silnik Weima, bieg wsteczny czy regulację głębokości pracy
- Maszyna do regularnej pielęgnacji gleby, do ogrodów o powierzchniach do 3000 m², z możliwością przewracania dużych powierzchni przy stałej głębokości pracy
- Profesjonalna glebogryzarka z funkcją zmiany kierunku obrotu pracy noży podczas pracy, noże obracają się w obie strony. Obroty do przodu służą do spulchniania wierzchniej warstwy gleby, obroty do tyłu ułatwiają głębokie spulchnianie
- Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia
- Kompaktowe rozmiary, intuicyjne sterowanie, koła transportowe w standardzie
- Przeciwciężar zwiększa obciążenie kół i poprawia wyważenie maszyny
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGLX540
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 2 194,31 zł 2 999,00 zł 2 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Producent silnika | Weima |
| Moc | 4 kW/5,5 KM |
| Szerokość robocza | 54 cm |
| Głębokość robocza | 17 cm |
| Biegi | 2 do przodu, 1 wsteczny |
| Paliwo | Benzyna |
| Waga | 90 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
