Cedrus GLX530 Premium Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka przeciwbieżna z niezależnym napędem na koła do prac ogrodniczych i rolniczych, wyposażona w bieg wsteczny oraz regulację głębokości roboczej
- Zalecana powierzchnia 3000 m²
- Napęd na koła skutecznie redukuje wibracje przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby. Koła ułatwiają także transport maszyny
- Profesjonalna glebogryzarka z możliwością uruchomienia noży w dwóch kierunkach: obroty do przodu służą do spulchniania wierzchniej warstwy gleby, obroty do tyłu ułatwiają głębokie spulchnianie
- Podczas jazdy w przód noże obracają się przeciwbieżnie, podczas jazdy wstecz napęd noży nie załącza się
- Regulowany ogranicznik głębokości, stalowa osłona wyrzutu
- Praca na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia
- Regulowany uchwyt, za pomocą kilkustopniowej regulacji można dostosować do wzrostu każdego operatora
- Silnik posiada alarm olejowy, rozruch linkowy ręczny
- Kultywator nadaje się do częstej pracy w wymagających warunkach. Zastosowanie: przygotowywanie gleby pod siew i sadzenie roślin, spulchnianie i napowietrzanie gleby w ogrodach, usuwanie chwastów i mieszanie nawozów z glebą
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGLX530
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 572,36 zł 2 149,00 zł 1 934,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Producent silnika | Cedrus |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Szerokość robocza | 53 cm |
| Głębokość robocza | 20 cm |
| Biegi | 1 do przodu, 1 wsteczny |
| Paliwo | Benzyna |
| Waga | 65 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

