Cedrus GLX-GT65-2B&S Glebogryzarka spalinowa
- Uniwersalna glebogryzarka z niezależnym napędem na koła do spulchniania i wyrównania powierzchni gleby
- Przeznaczona do pracy w ogrodach, tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych uprawiających rośliny rzędowo
- Zalecana powierzchnia 2500 m²
- Napęd na koła amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym
- Wyposażona w mocny silnik Briggs&Stratton, 4 suwowy, chłodzony powietrzem
- Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia
- Regulowany ogranicznik głębokości pracy, nadaje się do częstej pracy w wymagających warunkach
- Glebogryzarka posiada koła transportowe oraz regulowaną wysokość dźwigni sterującej, dzięki której można dostosować wysokość do wzrostu użytkownika
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGLX-GT65-2B&S
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 938,21 zł 2 649,00 zł 2 384,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 208 cm³ |
| Producent silnika | Briggs&Stratton |
| Moc | 4,8 kW/6,5 KM |
| Szerokość robocza | 50 cm |
| Głębokość robocza | 18 cm |
| Biegi | 1 do przodu, 1 do tyłu |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2,6 L |
| Waga | 80 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
