Cedrus GL900 Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka z mocnymi nożami do spulchniania ziemi, pomoże w orce (dzięki zastosowaniu dodatkowego osprzętu), nadaje się do stosowania w grządkach, szklarniach ogrodowych i miejscach, w których trzeba uprawiać glebę na określoną głębokość
- Zalecana powierzchnia 2000 m²
- Uniwersalna glebogryzarka wyposażona jest w potężny silnik Weima, przystosowany do intensywnego użytkowania
- Bardzo łatwy rozruch dzięki zastosowaniu specjalnej sprężyny na rozruszniku: wystarczy delikatnie pociągnąć za szarpak, aby odpalić urządzenie
- Bieg wsteczny eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia
- Glebogryzarka posiada koła transportowe w standardzie, możliwość zastosowania wielu akcesoriów
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL900
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Weima |
| Moc | 4,3 kW/5,9 KM |
| Szerokość robocza | 75-100 cm |
| Głębokość robocza | 15-30 cm |
| Biegi | 2 do przodu, 1 wsteczny |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 78 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

