Cedrus GL500 Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka z mocnymi nożami do spulchniania ziemi, szerokość robocza od 50 cm do 85 cm
- Potężny silnik Weima jest przystosowany do intensywnego użytkowania
- Zalecana powierzchnia pracy 1500 m²
- Nadaje się do stosowania w grządkach, tunelach foliowych, szklarniach ogrodowych i miejscach, w których trzeba uprawiać glebę na określoną głębokość
- Glebogryzarka spalinowa jest prosta w obsłudze, łatwa w konserwacji, wytrzymała, bezpieczna, pomoże w orce, ułatwi pracę w ogrodzie
- Łatwy rozruch dzięki zastosowaniu specjalnej sprężyny na rozruszniku, urządzenie mogą bezproblemowo użytkować osoby starsze jak i kobiety. Odpowiedni system kompresji powoduje iż wystarczy delikatnie pociągnąć za szarpak, aby odpalić urządzenie
- Bieg wsteczny znacznie ułatwiający pracę, możliwość zastosowania wielu akcesoriów
- Kompaktowe rozmiary, intuicyjne sterowanie
- Koła transportowe w standardzie, możliwość zastosowania wielu akcesoriów
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL500
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (5 szt)
-
-
- Cena netto: 1 352,85 zł 1 849,00 zł 1 664,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Weima |
| Moc | 4 kW/5,5 KM |
| Szerokość robocza | 50-85 cm |
| Głębokość robocza | 15-25 cm |
| Biegi | 2 do przodu, 1 wsteczny |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 96 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
