Cedrus GL06 Glebogryzarka spalinowa
- Najmocniejsza glebogryzarka jest przydatną podczas uprawy gleby w ogrodzie, szklarni i na polu, do spulchniania i wyrównywania dużych powierzchni gleby
- Zalecana powierzchnia 5000 m²
- Doskonale odchwaszcza i napowietrza glebę, szerokość robocza tego modelu osiąga 135 cm
- Potężny silnik Rato przystosowany do intensywnego użytkowania, chłodzony powietrzem, wyposażony w czujnik oleju, żeliwną tuleję cylindra i tranzystorowy zapłon, co ułatwia rozruch
- Dodatkowe zalety: tuleja żeliwna cylindra, łożyska kulkowe wału korbowego, alarm olejowy
- Rozrusznik linkowy ręczny, wygięte ostrze do suchej gleby, noże robocze z talerzami przycinającymi, wykonane są ze stali
- Maszyna ma 2 biegi do przodu oraz 1 bieg do tyłu dzięki któremu łatwiej ją wydostać w przypadku ugrzęźnięcia
- Głębokość robocza jest regulowana za pomocą ogranicznika głębokości
- W zestawie z glebogryzarką znajdują się popmowane koła, konsola do mocowania osprzętu
- Możliwość zamontowania dodatkowego osprzętu: pługa, pług podwójny obracany, brony pazurowej, radełko, kultywator, obsypnika, narzędzia do odchwaszczania, krawędziarki, wertykulator, lemiesz do odśnieżania, przyczepka, pomocnicze koła łopatkowe, metalowe
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL06
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 194,31 zł 2 999,00 zł 2 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 389 cm³ |
| Producent silnika | Rato |
| Moc | 6,5 kW/8,8 KM |
| Szerokość robocza | 135 cm |
| Głębokość robocza | 35 cm |
| Biegi | 2 do przodu, 1 wsteczny |
| Paliwo | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6,5 L |
| Waga | 122 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
