Cedrus GL05 Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka z mocnymi nożami pomoże w orce, wykopywaniu ziemniaków, do spulchniania i wyrównania powierzchni gleby
- 3500 m²
- Nadaje się do stosowania w grządkach, tunelach foliowych, szklarniach ogrodowych i miejscach, w których trzeba uprawiać glebę na określoną głębokość
- Wyposażona w silnik Rato, żeliwną tuleję cylindra i tranzystorowy zapłon, co ułatwia rozruch
- Silnik posiada specjalną sprężynę na rozruszniku, system chłodzenia powietrzem, jest przystosowany do intensywnego użytkowania
- Urządzenie mogą bezproblemowo użytkować osoby starsze jak i kobiety
- Rozrusznik linkowy ręczny, wystarczy delikatnie pociągnąć za szarpak, aby odpalić urządzenie
- Bieg wsteczny znacznie ułatwiający pracę, kompaktowe rozmiary, intuicyjne sterowanie, koła pompowane w zestawie, noże robocze wykonane ze stali
- Dodatkowe zalety: tuleja żeliwna cylindra, łożyska kulkowe wału korbowego, alarm olejowy, koła pompowane w zestawie
- Możliwość montażu akcesoriów: kopaczka do ziemniaków, pług, obsypnik
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL05
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Producent silnika | Rato |
| Moc | 6,5 kW/8,8 KM |
| Szerokość robocza | 85 cm |
| Głębokość robocza | 35 cm |
| Biegi | 2 do przodu, 1 wsteczny |
| Paliwo | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 61 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
