Cedrus GL03 PRO-LC Glebogryzarka spalinowa
- Profesjonalna glebogryzarka z niezależnym napędem na koła przeznaczona do ogrodów o powierzchniach do 2500 m², do pracy w tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych
- Do regularnej pielęgnacji gleby, do pracy w trudnych warunkach glebowych, z możliwością regulacji głębokości
- Ostrza obracają się w obu kierunkach. Obroty do przodu służą do spulchniania wierzchniej warstwy gleby, obroty do tyłu ułatwiają głębokie spulchnianie
- Przeciwciężar zwiększa obciążenie kół i poprawia wyważenie maszyny
- Wyposażenia w mocny silnik Loncin czterosuwowy, górnozaworowy, chłodzony powietrzem, pionowy wał, aluminiowy cylinder z tuleją żeliwną, przekładnia wykonana z odlewu żeliwa
- Napęd na koła sprawia, że maszyna nie szarpie, doskonale amortyzując siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym
- Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny z gruntu w przypadku ugrzęźnięcia
- Cena zawiera koła transportowe napędzane ze specjalnym bieżnikiem w standardzie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL03PRO-LC
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 2 413,82 zł 3 299,00 zł 2 969,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Szerokość robocza | 45 cm |
| Głębokość robocza | 17 cm |
| Biegi | 1 do przodu, 1 wsteczny |
| Zmiana kierunku obrotu noży | Tak |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 92 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
