Cedrus GL01 Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka spalinowa do spulchniania ziemi, pomoże w orce lub wykopywaniu ziemniaków
- Silnik 4-suwowy górnozaworowy Loncin wyposażony w olejowy filtr powietrza, chroni maszynę w ciężkich warunkach
- Noże wykonane ze stali, zalecana powierzchnia 1000 m²
- Dzięki systemowi odczepianych noży jest możliwość regulacji szerokości roboczej w zakresie 30-80 cm
- Regulowana szerokość układu roboczego pozwoli na zastosowanie w międzyrzędach o różnej szerokości
- Bieg wsteczny znacznie ułatwiający pracę, intuicyjne sterowanie, system antywibracyjny, odporna na uszkodzenia
- Koła transportowe w standardzie do pracy na dużych powierzchniach oraz takich gdzie jest bardzo grząski teren
- Lekki rozruch urządzenia dzięki zastosowaniu specjalnej sprężyny w rozruszniku
- Funkcja blokady w przypadku przytrzymania pracującego urządzenia w jednym miejscu, noże nie zatrzymają się a maszyna zagłębi się do preferowanej głębokości
- Możliwość zastosowania wielu akcesoriów: pług do orania, koła metalowe łopatkowe z ośkami, kopaczka do ziemniaków, uchwyt do montażu, obsypnik
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL01
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (5 szt)
-
-
- Cena netto: 1 243,09 zł 1 699,00 zł 1 529,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 4,7 kW/6,3 KM |
| Szerokość robocza | 30-80 cm |
| Głębokość robocza | 24 cm |
| Biegi | 1 do przodu, 1 do tyłu |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 60 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
