Cedrus FR01 Frezarka do pni spalinowa
- Maszyna do frezowania i usuwania pniaków ściętych drzew, karczowania o mocy 12 KM z wysokim momentem obrotowym
- Wytrzymałe wewnętrzne i zewnętrzne osłony pasów chronią operatora i zwiększają żywotność maszyny
- Zespół pasa napędowego z łożyskowany kołami pasowymi zapewnia wydajne skrawanie
- Głowica freza wyposażona jest w 9 zębów ze spiekami, łatwe do wymiany noże skrawające
- Tarcza tnąca o średnicy 300 mm zapewnia efektywną pracę
- Wymienne zęby na tarczy frezującej pokryte są węglikiem spiekanym, zapewniającym wysoką twardość ostrza
- Umożliwia rozdrabnianie pnia do głębokości 235 mm pod ziemią, wysokość cięcia nad ziemią 60 cm
- Urządzenie o szerokości 80 cm jest przydatne w trudno dostępnych miejscach
- Uchwyt bezpieczeństwa na kierownicy, osłonięty pas napędowy
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDFR01
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 4 096,75 zł 5 599,00 zł 5 039,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 420 cm³ |
| Moc | 9 kW/12,2 KM |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Załączanie tarczy tnącej | Z pozycji operatora |
| Średnica tarczy | 300 mm |
| Głębokość frezowania, max | 235 mm |
| Wysokość frezowania, max | 600 mm |
| Ilość zębów tnacych | 9 |
| Waga | 110 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
