Cedrus C-TRAC-Z132 Traktorek ogrodowy spalinowy zero-skręt
- Traktorek kosiarka samojezdna z dwucylindrowym silnikiem Loncin o mocy 24 KM, z pompą zębatą i pełnym smarowaniem ciśnieniowym umożliwiającym pracę na nierównym i pochyłym terenie
- Rozrusznik elektryczny, załączanie noży za pomocą sprzęgła elektromagnetycznego: szybka i płynna kontrola włączania lub wyłączania układu tnącego
- 3 stalowych noży przeciwbieżnych, z regulacją wysokości koszenia (dźwignią z 7 regulacjami wysokości)
- Dwie profesjonalne przekładnie Hydro-Gear, przyspieszanie jest płynne i wygodne, dając kontrolę nad prędkością
- Zerowy skręt do koszenia dużych trawników, boisk sportowych, wysokiej trawy, zapewnia płynną jazdę bez względu na ukształtowanie terenu, pozwala na obrót o 180º w miejscu koszenia
- Sterowanie za pomocą dźwigni, zintegrowany hamulec postojowy z dźwigniami sterującymi
- Spawana obudowa układu koszącego, koła podporowe układu tnącego, dwa napędy pasowe układu tnącego
- Licznik motogodzin, czujniki zapewniające bezpieczeństwo
- Kosiarka samojezdna o zerowym promieniu skrętu jest napędzana i sterowana przez tylne koła
- Cena nie zawiera zestawu do mulczowania C-TRAC-Z02
- Obserwuj produkt:
- Kod: C-TRAC-Z132
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 21 950,41 zł 29 999,00 zł 26 999,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 803 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Loncin |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Szerokość koszenia | 132 cm |
| Wysokość koszenia | 25-127 mm |
| Moc wyjściowa | 18 kW/24,5 KM |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 16 km/godz |
| Prędkość do tyłu | 9 km/godz |
| Metody koszenia | Rozdrabnianie/Wyrzut boczny |
| Waga | 450 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

