Cedrus C-TRAC-92HC Traktorek ogrodowy spalinowy
- Traktorek do pielęgnacji trawnika, koszenia na dużych powierzchniach z silnikiem Loncin i rozrusznikiem elektrycznym
- Duży kosz o pojemności 245 litrów bez konieczności częstego opróżniania
- Hydrostatyczna skrzynia biegów umożliwia manewrowanie w terenie, przyspieszanie jest płynne i wygodne
- Szerokość koszenia 92 cm, dwa noże z elektromagnetycznym sprzęgłem, co przyspiesza proces cięcia
- Regulowana wysokość koszenia: dostępnych jest 7 pozycji, w zakresie od 30 do 90 mm
- Możliwość zbierania do kosza i opcjonalnie mielenia, tylnego wyrzutu
- Duże koła 15" i 18" zapewniają przyczepność w trudnych warunkach terenowych
- Energooszczędne oświetlenie z przodu kosiarki pozwalają na pracę w ciemności
- Możliwość rozłożenia fotela w celu łatwego dostępu do silnika
- Licznik motogodzin umożliwia monitorowanie czasu pracy i planowanie serwisowania
- Solidny przedni zderzak chroni traktorek przed przypadkowymi uderzeniami
- Dodatkowe kółka na urządzeniu tnącym, aby zapobiec skalpowaniu trawnika w wilgotnych warunkach
- Mały promień skrętu wynosi 45 cm, ułatwia manewrowanie w ciasnych miejscach, poruszanie się wokół roślin i krzewów
- Praktyczne złącze myjące pozwoli po każdym koszeniu oczyścić noże tnące, usunąć zanieczyszczenia pod spodem kosiarki
- Cena zawiera hak holowniczy (możliwość ciągnięcia przyczepki, walca do trawy), przedni zderzak, koła zapobiegające skalpowaniu trawnika
- Obserwuj produkt:
- Kod: C-TRAC-92HC
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 7 316,26 zł 9 999,00 zł 8 999,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 452 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Loncin |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 7,8 kW/10,6 KM |
| Szerokość koszenia | 92 cm |
| Wysokość koszenia | 30-90 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | 7 stopniowa |
| Skrzynia biegów | Hydrostatyczna |
| Ilość noży | 2 |
| Załączanie noży | Sprzęgło elektromagnetyczne |
| Licznik motogodzin | Tak |
| Pojemność kosza | 245 L |
| Maksymalna prędkość jazdy | 8,8 km/godz |
| Pojemność zbiornika paliwa | 7,5 L |
| Promień skrętu | 45 cm |
| Waga | 192 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

