Cedrus C-TRAC-102HC Traktorek ogrodowy spalinowy
- Dwucylindrowy traktor z koszem o pojemności 245 litrów do pielęgnacji trawnika, poradzi sobie z zarośniętym trawnikiem na dużych powierzchniach, wyposażony w rozrusznik elektryczny
- Hydrostatyczna skrzynia biegów umożliwia manewrowanie w różnych warunkach, przyspieszanie jest płynne i wygodne
- Szerokość koszenia wynosi 102 cm, traktorek wyposażony w dwa stalowych noże z elektromagnetycznym sprzęgłem
- Regulowana wysokość cięcia 7 stopni w zakresie od 30 do 90 mm za pomocą dźwigni obok fotela
- System regulacji wysokości cięcia poprzez podnoszenie i opuszczanie przy pomocy dźwigni obok fotela
- Teleskopowa dźwignia do przewrócenia i opróżniania kosza jest dostępna z poziomu operatora
- Traktorek posiada funkcje zbierania do kosza i mulczowanie (opcjonalnie), tylny wyrzut
- Duże koła 15" i 18" zapewniają przyczepność w trudnych warunkach terenowych
- Możliwość rozłożenia fotela w celu łatwego dostępu do silnika
- Licznik motogodzin umożliwia monitorowanie czasu pracy i planowanie serwisowania
- Solidny przedni zderzak chroni traktorek przed przypadkowymi uderzeniami
- Dodatkowe kółka na urządzeniu tnącym, aby zapobiec skalpowaniu trawnika w wilgotnych warunkach
- Mały promień skrętu wynosi 45 cm, ułatwia manewrowanie w ciasnych miejscach, poruszanie się wokół roślin i krzewów
- Energooszczędne reflektory z przodu kosiarki pozwalają na pracę w ciemnych warunkach
- Praktyczne złącze myjące pozwoli po każdym koszeniu oczyścić noże tnące, usunąć zanieczyszczenia pod spodem kosiarki
- Cena zawiera hak holowniczy (możliwość ciągnięcia przyczepki, walca do trawy), przedni zderzak, koła zapobiegające skalpowaniu trawnika
- Obserwuj produkt:
- Kod: C-TRAC-102HC
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 8 340,65 zł 11 399,00 zł 10 259,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 586 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Loncin |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 10,3 kW/14 KM |
| Szerokość koszenia | 102 cm |
| Wysokość koszenia | 30-90 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | 7 stopniowa |
| Skrzynia biegów | Hydrostatyczna |
| Ilość noży | 2 |
| Załączanie noży | Sprzęgło elektromagnetyczne |
| Licznik motogodzin | Tak |
| Pojemność kosza | 245 L |
| Maksymalna prędkość jazdy | 8,8 km/godz |
| Pojemność zbiornika paliwa | 7,5 L |
| Promień skrętu | 45 cm |
| Waga | 197 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

