Cedrus AJ 92/16H Challenge Traktorek ogrodowy spalinowy
- Kosiarka traktorek ogrodowy z jednocylindrowym silnikiem Loncin o mocy 16 KM z przekładnią hydrostatyczną dla dużych przestrzeni, pozwala dbać o bardzo rozległe trawniki
- Maszyna świetnie radzi sobie z koszeniem wilgotnej trawy, dzięki czemu można kosiać wcześnie rano lub późnym wieczorem kiedy na trawie jest rosa lub w deszczu i po deszczu
- Duża moc obrotowa noży poradzi sobie nawet z gęstą i mokrą trawą w każdych warunkach
- Elektroniczny zapłon, wydajne smarowanie rozbryzgowe
- Zoptymalizowany system równowagi i redukcji drgań wpływają na bardziej stabilną pracę
- Rozrusznik elektryczny, alternator
- Wysokość koszenia 7-stopniowa regulacja 30-90 mm, przyłącze do szybkiego mycia kosiska
- Czujnik niedomkniętego kosza, czujnik siedzenia
- Czujnik napełnienia kosza z sygnalizacją dźwiękową
- Hamulec postojowy z sygnalizacją świetlną
- Przekładnia hydrostatyczna
- Załączanie noży elektromagnetyczne
- Światła halogeny, licznik motogodzin
- Adaptery noży z żeliwa sferoidalnego
- Traktor posiada duży kosz na trawę o pojemności 300 L, co zmniejsza częstotliwość opróżniania, amortyzowane siedzisko kierowcy
- Do traktorka można zamontować koła 15 cali z przodu i 18 cali z tyłu
- Obserwuj produkt:
- Kod: S536027047703
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 11 430,08 zł 14 799,00 zł 14 059,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 452 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Loncin |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 12 kW/16,3 KM |
| Szerokość koszenia | 92 cm |
| Wysokość koszenia | 30-90 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | 7 stopniowa |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Ilość noży | 2 |
| Załączanie noży | Elektromagnetyczne |
| Licznik motogodzin | Tak |
| Pojemność kosza | 300 L |
| Pojemność zbiornika paliwa | 8 L |
| Waga | 226 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
