Loncin LC50ZB60-4.5Q Pompa do wody czystej spalinowa
- Motopompa wysokociśnieniowa wyposażona została w 4-suwowy silnik nadaje się do wypompowywania czystej wody bez zanieczyszczeń
- Maksymalna wydajność pompy to 30 m³ wody na godzinę, maksymalna wysokość podnoszenia do 60 m
- Cena zawiera końcówkę do węża 2 szt, filtr zasysania wody, czujnik poziomu oleju w silniku, wyłącznik
- Obserwuj produkt:
- Kod: LC50ZB60-4.5Q
- Producent: Loncin
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 067,48 zł 1 459,00 zł 1 313,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Maksymalny wydatek wody | 500 L/min |
| Średnica wlotu/wylotu | 2" |
| Wysokość ssania | 6 m |
| Max. wysokość podnoszenia | 60 m |
| Układ tłumiący drgania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie przy niskim poziomie oleju | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 30 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
