Husqvarna TH125i Minikultywator akumulatorowy bez baterii i ładowarki
- Kultywator akumulatorowy nadaje się do małych ogrodów, intuicyjna klawiatura z przyciskiem start i stop ułatwia obsługę
- Przeciwbieżne, powoli obracające się spiralne zęby zapewniają bezpieczeństwo dla korzeni, flory i fauny, niezależnie od stanu gleby, zapewniają kontrolę w ciasnych przestrzeniach, nawet w przypadku napotkania przeszkód
- Lekka i ergonomiczna, regulowany przedni uchwyt zapewnia lepszą kontrolę i wygodę użytkowania
- Rozkładana podpórka umożliwia przechowywanie w pozycji pionowej w celu zaoszczędzenia miejsca
- Niski poziom hałasu zapewnia przyjemne warunki pracy
- Automatyczne wyłączanie po pozostawieniu bez nadzoru, co wydłuża czas pracy akumulatora i ogranicza ryzyko obrażeń
- Elastyczny system akumulatorów BLi-X 36 V, zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Cena nie zawiera baterii i ładowarki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970842401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 243,09 zł 1 699,00 zł 1 529,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Rodzaj zasilania |
Akumulator 36 V
|
| Moc znamionowa | 0,6 kW |
| Prędkość obrotowa |
70 obr/min
|
| Koła transportowe | Nie |
| Szerokość robocza | 25 cm |
| Głębokość robocza | 13 cm |
| Średnica zębów |
116 mm
|
| Liczba zębów | 2 |
| Rodzaj zębów | Ząb spiralny |
| Przekładnia, biegi do przodu | 0 |
| Waga | 5,2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna TH125i

