Husqvarna T542i XP Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki dla arborystów
- Pilarka łańcuchowa dla profesjonalnych arborystów i pielęgnacji drzew
- Sprzęgło odśrodkowe daje energię na rozruch na początku każdego cięcia. Duża prędkość umożliwia szybkie, płynne cięcie
- Intuicyjny panel sterowania pomaga zachować kontrolę: wskaźnik oleju, stanu naładowania, przypomnienie, jeśli hamulec łańcucha jest w pozycji włączonej
- Zaczep linki ułatwia wciąganie pilarki wysoko na drzewo
- Zaczep do paska dla przymocowania pilarki do uprzęży wspinaczkowej
- Automatyczne wyłączanie po 3 minutach bezczynności, co zmniejsza ryzyko obrażeń w przypadku pozostawienia bez nadzoru. Przy włączonym hamulcu łańcucha wyłączenie następuje po 30 minutach
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione
- Chowany uchwyt korka wlewu oleju ułatwia otwieranie
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Konstrukcja osłony dłoni nie przysłania widoku podczas wykonywania precyzyjnych cięć
- Smarowanie łańcucha dzięki regulowanej pompie olejowej
- System akumulatorów Bli-X umożliwia elastyczne zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Tryb ekonomiczny Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora
- Cena obejmuje prowadniсę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Cena nie obejmuje ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970646814
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 852,85 zł 3 899,00 zł 3 509,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 24 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP21G |
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 3,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna T542i XP
