Husqvarna T540i XPG Mark III Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki dla arborystów z podgrzewanymi uchwytami
- Wydajna pilarka łańcuchowa z górnym uchwytem do profesjonalnej pielęgnacji drzew, zaprojektowana dla arborystów
- Wyposażona w podgrzewany uchwyt, który zapewnia ciepło i suchość podczas zimnej i wilgotnej pogody (wygodne włączanie, wyłączanie na klawiaturze)
- Wskaźnik oleju na klawiaturze zapala się, gdy konieczne jest uzupełnienie oleju do łańcucha
- Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk użytkowania, historii serwisowania i lokalizacji w aplikacji Husqvarna Fleet Services
- Duża prędkość piły łańcuchowej umożliwia szybkie, płynne cięcie
- Zaczep linki ułatwia wciąganie pilarki wysoko na drzewo, zaczep do paska umożliwia szybkie przymocowanie pilarki do uprzęży wspinaczkowej
- Łatwe smarowanie łańcucha dzięki regulowanej pompie olejowej
- Intuicyjne sterowanie przyciskami, elastyczny system akumulatorów, zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Tryb ekonomiczny Save maksymalizuje czas pracy, zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów
- W przypadku odbicia hamulec łańcucha aktywowany bezwładnościowo natychmiast zatrzymuje łańcuch, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo obrażeń
- Odporna na warunki atmosferyczne, na deszcz, może pracować przez cały rok
- Cena obejmuje prowadnicę z końcówką gwiazdkową 14 cali, ostrogę
- Cena nie zawiera ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970568114
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 852,85 zł 3 899,00 zł 3 509,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 24 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP21G |
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 2,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna T540i XPG Mark III

