Husqvarna T540i XP Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki dla arborystów 12"
- Pilarka profesjonalna z górnym uchwytem do pracy w koronach drzew, dla arborystów
- Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk użytkowania, historii serwisowania i ostatniej znanej lokalizacji w aplikacji Husqvarna Connect
- Przeznaczona do użytku z prowadnicą 14-cali lub 12-cali
- Duża prędkość umożliwia szybkie, płynne cięcie
- Konstrukcja osłony dłoni nie przysłania widoku podczas wykonywania precyzyjnych cięć
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Automatyczne wyłączanie po 3 minutach bezczynności w przypadku pozostawienia bez nadzoru. Przy włączonym hamulcu łańcucha wyłączenie następuje po 30 minutach
- Smarowanie łańcucha dzięki regulowanej pompie olejowej, wskaźnik oleju na klawiaturze
- Zaczep linki ułatwia wciąganie pilarki wysoko na drzewo
- Zaczep do paska, przymocowanie pilarki do uprzęży wspinaczkowej
- System akumulatorów Bli-X umożliwia elastyczne zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Tryb ekonomiczny Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione i gotowe do użycia
- Bezszczotkowy silnik z wysokim i stałym momentem obrotowym
- W przypadku odbicia hamulec łańcucha aktywowany bezwładnościowo natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Dostępny wariant produktu Husqvarna T540i XP z prowadnicą 12" i 14"
- Cena obejmuje prowadnicę 12 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Cena nie obejmuje ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970572312
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 2 779,67 zł 3 799,00 zł 3 419,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 24 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 12 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP21G |
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 2,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna T540i XP
