Husqvarna T540 XP Mark III Pilarka spalinowa łańcuchowa dla arborystów
- Pilarka spalinowa z górnym uchwytem, łatwo się manewruje wśród gałęzi, przeznaczona jest dla arborystów i profesjonalnych zespołów zajmujących się pielęgnacją drzew
- Silnik benzynowy klasy zapewnia doskonałą wydajność cięcia z szybkim przyspieszeniem, dzięki czemu praca w koronach drzew jest bezpieczna i wydajna
- AutoTune zapewnia optymalną wydajność silnika poprzez automatyczne jego ustawianie. Wyrównuje różne paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę i zatkany filtr powietrza
- Cyfrowa diagnostyka silnika: wystarczy podłączyć opcjonalne zintegrowane urządzenie komunikacyjne pod pokrywą
- Solidny zaczep do wygodnego mocowania piły do uprzęży w połączeniu z oddzielnym oczkiem do mocowania linki
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa 98% wciąganego pyłu
- Łatwy rozruch w każdych warunkach, doskonałe właściwości podcinania i zmniejszone ryzyko odrzutu
- Doskonała widoczność linii kierunku obalania
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- Cena obejmuje ostrogę, łańcuch, prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970517914
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 2 852,85 zł 3 899,00 zł 3 509,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 20 m/s |
| Pojemność cylindra | 39,1 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,9 kW/2,6 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP21G |
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 3,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna T540 XP Mark III

