Husqvarna R 200iX AWD Rider akumulatorowy
- Rider z napędem na wszystkie koła i możliwością pracy w warunkach zimowych, zapewnia przyczepność na różnych terenach (na nierównej, wilgotnej, śliskiej nawierzchni, zboczach)
- Dynamiczne koszenie, które automatycznie dostosowuje moc do warunków koszenia
- Można zamontować dodatkowy akumulator, aby wydłużyć czas pracy. Elektryczny układ napędowy działa bez pasa napędowego
- Możliwość pracy w sezonie zimowym oraz z wykorzystaniem osprzętu (szczotka i pług śnieżny)
- Zasilanie akumulatorowe oznacza cichą pracę, zmniejsza emisję hałasu
- Wskaźnik stanu ładowania, diody LED, licznik motogodzin cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów
- Automatyczny hamulec postojowy, typ hamulca — elektryczny
- Zespół tnący można przechylić podczas czyszczenia lub serwisowania
- Intuicyjny wyświetlacz, wszystkie elementy sterujące, w tym regulator wysokości cięcia i pokrętło, są dostępne z fotela operatora
- Noże włączają się automatycznie po opuszczeniu zespołu tnącego, aby szybko i płynnie rozpocząć pracę
- Silniki elektryczne osobno sterują każdym nożem, na przykład gdy tylko jedna część zespołu tnącego porusza się po grubej trawie
- Przegubowy układ kierowniczy zapewnia doskonałą zwrotność i ułatwia omijanie przeszkód
- Możliwość montażu urządzenia tnącego z przodu
- Urządzenie tnące Combi z funkcją BioClip (rozdrabniania) tnie trawę na drobne kawałki, które ulegają szybkiemu rozkładowi i stają się naturalnym nawozem
- 14-calowe koła z przodu i z tyłu zapewniają optymalny komfort jazdy
- Tryb ekonomiczny Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje, takie jak czas pracy i stan ładowania
- Zaleca się przechowywanie ridera w środowisku o temperaturze powyżej 0°C w celu zapewnienia poprawnego ładowania. Jeśli temperatura akumulatora spadnie poniżej 0°C, nie będzie on ładowany. Dotyczy to również długich przerw w pracy, aby uniknąć spadku temperatury akumulatora, co wpływa na jego wydajność i funkcjonalność
- Cena nie obejmuje urządzenia tnącego, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970748001
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 24 073,17 zł 32 900,00 zł 29 610,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Rodzaj paliwa | Akumulator |
| Pojemność akumulatora | 38,5 Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Szerokość koszenia | 94-103 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Elektryczna AWD |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektromagnetyczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9,5 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 110 kg |
| Waga | 203 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna R 200iX AWD

