Husqvarna 525LK Podkaszarka spalinowa
- Podkaszarka wielofunkcyjna do użytku komercyjnego, z odłączanym wałem i szeroką gamą osprzętu
- Osprzęt mocowany zatrzaskowo, łatwe do wymiany nasadki pozwalają dostosować produkt do różnych zadań
- Silnik X-Torq charakteryzuje wysoki moment obrotowy, pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy
- Smart Start i pompa paliwowa umożliwiają łatwy szybki rozruch przy minimalnym wysiłku
- Po użyciu wyłącznik jest automatycznie przywracany do położenia włączenia, aby ułatwić następny start
- Szybkie wysuwanie żyłki Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Intuicyjne sterowanie, wygodny uchwyt
- Cena obejmuje osłonę, głowicę żyłkową T35 M10
- Cena nie zawiera szelek, tarczy tnącej, noża do trawy, szereg przystawek, dostępnych jako akcesoria
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967148302
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 974,80 zł 2 699,00 zł 2 429,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 25,4 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1 kW/1,3 KM |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Prędkość | 6500 obr/min |
| Średnica wału | 24 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M10 |
| Kąt przekładni | 30° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 4,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 525LK
